Velg landVelg land
Norge - Privatpersoner

Kontaktinformasjon

 

TARKETT AS

Postadresse:
PB 500 Brakerøya
3002 Drammen

Besøksadresse:
Omstedgata 2
3012 Drammen

Telefon -  +47 32 20 92 00
Fax - +47 32 20 92 01

 

E-post generell informasjon:
E-post ordre/kundeservice:
E-post teknisk avdeling:

info.norway@tarkett.com
ordre.norway@tarkett.com
teknisk@tarkett.com

SALG OG MARKEDSFØRING
Navn Stilling E-post Mobil
Per Olaf Øxseth Adm. Dir./Salgssjef Prosjekt po@tarkett.com +47 400 03 007
Lars Sørmo Salgsleder Prosjekt lars.sormo@tarkett.com +47 920 65 898
Lill-Ann Mo Salgssjef Konsument lill-ann.mo@tarkett.com +47 468 87 731
Eva Ervik Prosjektleder Salg og Markedsføring eva.ervik@tarkett.com +47 932 57 552
Linn Hagtvedt Markedskoordinator linn.hagtvedt@tarkett.com +47 916 01 870
Hege Moland Salgs- og markedskoordinator - Retail hege.moland@tarkett.com +47 941 53 513
DISTRIKTSSJEFER- RETAIL
Bilde Distriktssjef Distrikt E-post Mobil
Sigbjørn Førre Mortveit Rogaland, Sør-Hordaland og Vest- Agder sigbjorn.forremortveit@tarkett.com +47 414 22 422
  Rune Balstad Nordmøre og Sør-og Nord Trøndelag rune.balstad@tarkett.com +47 950 91 000
Kjartan Didiriksen Hordaland og Sogn og Fjordane kjartan.didriksen@tarkett.com +47 404 34 464
Jarl-Tore Hansen Troms og Finmark jarl-tore.hansen@tarkett.com +47 901 34 935
Tonje Hansen Nordland og Troms tonje.hansen@tarkett.com +47 992 51 399
Kai Helge Pettersen Hedmark, Oppland, Oslo og Akershus kaihelge.pettersen@tarkett.com +47 480 37 917
Vidar Haagensen Jensen Møre og Romsdal vidar.jensen@tarkett.com +47 489 56 211
Håvard Skjelbred Buskerud, Vestfold, Telemark og Øst-Agder havard.skjelbred@tarkett.com +47 948 09 045
KEY ACCOUNT MANAGER - RETAIL
Bilde KAM Distrikt E-post Mobilnr.
Lill-Ann Mo Kjedeansvarlig lill-ann.mo@tarkett.com +47 468 87 731
Tore B. Nesje Oslo, Akershus, Buskerud, Østfold og Vestfold tore.bentsennesje@tarkett.com +47 954 82 301